Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Cukrové posypky v podobě modrých sněhových vloček jsou perfektní ozdobou dortů, koláčů a dalšího pečiva. Vločky dodají kouzlo a romantickou atmosféru každé kompozici dezertu. Díky nim můžete vyjádřit krásu jedinečným a vkusným způsobem. Krásné cukrové posypky I LOVE CAKES v různých tvarech vám pomohou zajímavým způsobem ozdobit muffiny, dorty, koláče, dezerty, cake pops, sušenky a další sladkosti. Posypky budou krásnou ozdobou pečiva na nejrůznější párty, výročí nebo na dort k narozeninám. Cukrové posypky se budou hodit při přípravě sladkostí na sladký stůl. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E132, E133 , E174.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1537 kJ
Energetická hodnota kcal 367,3 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 84,6 g
    - z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Vánoční zdobení
Zdobení na dort vločky
Vánoční zdobení a sypání
Ledové království
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116721463
Kód produktu ilc1234

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Papírový stojan na cupcake Frozen 25x27cm - Procos

Vystav své dortíky jako z pohádky s papírovým stojanem na cupcakes Frozen, který promění sladký st

279 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka 80g

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Párty vlaječky Frozen

Párty vlaječky Frozen.

39 Kč

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Elsa bílé šaty 9,5 cm

Figurka na dort Elsa v bílých šatech. Velikost 9,5 cm.

399 Kč

Skladem > 5 ks

Vynikající marcipán 1:5 Aqua Blue 250g

Marcipán modré barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-28 %
Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 1kg

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 1kg

Cukrové zdobení modro-bílé sněhové vločky. Balení 1 kg.
299 Kč
215 Kč
21.5 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy